Jaką metodą wykonywane są meble w zakładzie Palisander?

Meble wykonujemy ręcznie oraz przy użyciu maszyn do obróbki drewna, lecz nie jest to w żadnym wypadku produkcja taśmowa. Każdy element mebla jest tworzony oddzielnie przez naszych artystów. Możemy też tworzyć specjalne projekty tak aby pasowały idealnie do potrzeb klienta oraz np. do innych mebli w domu. Jesteśmy wierni starym, sprawdzonym technologiom (ręczne fornirowanie, politurowanie, klejenie, metody łączenia elementów) jak również wzmacniamy tworzone u nas konstrukcje zdobyczami współczesnej techniki.

 

Ile kosztuje wykonanie mebla w zakładzie Palisander i jak długo to trwa?  

Każdy mebel podlega oddzielnej wycenie w zależności od tego z jakiego rodzaju drewna zostanie dla Państwa wykonany oraz jak będzie wykończony. Po przeprowadzeniu rozmowy z Państwem i wysłuchaniu Państwa oczekiwań, będziemy w stanie wstępnie określić koszty i przybliżony termin realizacji zamówienia.

 

Ostatnio natknąłem się na mebel, który chciałbym mieć w domu. Czy firma Palisander mogłaby wykonać dla mnie jego kopię? Oczywiście! Jesteśmy w stanie wykonać replikę mebla w oparciu zarówno o fotografie jak i rysunki techniczne czy też istniejące stare meble. Możemy również zaprojektować komplety innych mebli, które będą pasowały do już istniejących zarówno kolorem jak i stylem. Jesteśmy w stanie wykonać również wszelakie rzeźby do powyższych mebli. Chętnie wysłuchamy wszelkich państwa propozycji co do powstających projektów.